Polska produkcja
Szwendam się - polska marka odzieżowa

Chcemy pochwalić się, że nasze koszulki, bluzy i akcesoria są w 100% polskim produktem. Jesteśmy z tego faktu niezmiernie dumni. Wszystkie komponenty, z których zostały uszyte, zaczynając od dzianin, a kończąc na żakardowych metkach, powstały nad Wisłą.


PRODUKCJA ZAMÓWIEŃ INDYWIDUALNYCH

Potrzebujesz wysokiej jakości koszulek z nadrukami? Jeśli tak, to trafiłeś idealnie, gdyż projektujemy koszulki na zamówienie! Nasze t-shirty wyprodukowane są w Polsce, dzięki czemu charakteryzuje je bardzo wysoka jakość. Oryginalne nadruki na koszulkach sprawią, że będziesz wyróżniał się z tłumu. Podejmujemy się realizacji produkcji na zamówienie od 80 szt. koszulek.

Ze znajomymi wybieracie się na wyprawę, event lub po prostu chcecie wyglądać jak jedna ekipa? Napiszcie do nas, a postaramy się spełnić Wasze życzenia. Realizujemy również zamówienia na koszulki firmowe, w tym polówki (wystawiamy fakturę VAT). Szwendam się wykonuje także zamówienia na inne produkty personalizowane np.: bluzy, odzież termoaktywną, czapki zimowe, czapki z daszkiem, nerki, worki na plecy, kubki emaliowane i skarbonki.


Dzianiny, z których szyjemy odzież posiadają certyfikaty najwyższej jakości:

Certyfikaty odzieży Szwendam się

Certyfikat - Oeko-Tex Standard 100

Międzynarodowy certyfikat ekologiczny wydawany przez instytut w Szwajcarii za pośrednictwem Instytutu Włókiennictwa w Łodzi. Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Nasze produkty posiadają certyfikat Oko-Tex Standard 100, są wolne od substancji szkodliwych m.in. pestycydów, formaldehydu, barwników alergizujących, azowych i metali ciężkich. Znak otrzymują wyłącznie tekstylia, których wszystkie komponenty na każdym etapie produkcji zostały przebadane i uzyskały pozytywne wyniki.

 

Przyjazny dla człowieka

Certyfikat ten potwierdza właściwości humanoekologiczne wyrobów włókienniczych i zapewnia, że proces ich wytwarzania jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawnym w zakresie normatywów higienicznych dla środowiska pracy. Certyfikaty wydaje Zakład Certyfikacji TEXTIL-CERT w Łodzi

 

Certyfikat - Bezpieczny dla Dziecka

Potwierdza, że wyrób jest bezpieczny dla dziecka i gwarantuje pełny komfort użytkowania. Produkt oznaczony tym certyfikatem musi spełniać kilka warunków: jego skład surowcowy musi być adekwatny do wieku dziecka i przeznaczenia, nie może zawierać substancji chemicznych uznanych za szkodliwe w ilościach przekraczających wartości dopuszczalne, jego konstrukcja musi zapewniać funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania, prowadzenie stabilnej produkcji gwarantującej powtarzalność cech w trakcie ważności certyfikatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl